O firmie

Taryfa JJ to młoda firma, która wypełnia lukę na rynku transportu zarówno publicznego jak i prywatnego w Trzciance i okolicach. Niestety na terenie naszego miasta nie kursują autobusy miejskie, a powrót lub wyjazd z Trzcianki autobusem lub pociągiem po godzinie 22 graniczy z cudem...

Dlatego jeżeli nie masz jak wrócić z imprezy, potrzebujesz transportu na terenie Trzcianki i okolic lub jeśli wyprawiasz wesele i szukasz profesjonalnego kierowcy - zadzwoń!!!!

Jan Jakubczyk to godny zaufania i doświadczony kierowca, który przemierzył za kierownicą całą Polskę wzdłuż i wszerz!

Z opinii klientów...


Mieszkam w Wołowych Lasach. Kiedyś wypad na imprezę w Trzciance był wielką operacją logistyczną - musiałam zorganizować sobie nocleg bądź prosić kogoś o odwiezienie. Na taksówkę oczywiście nie mogłam liczyć. Od kiedy mogę zadzwonić po JJ'a nie mam problemu z transportem do Trzcianki czy Wałcza :-)

Kiedyś zawsze był problem z kierowcą jak jechaliśmy na dyskoteki np. do Brzezna czy do Piły...Wiadomo, każdy chce się bawić...Teraz to jest możliwe! Wystarczy zadzwonić do JJ'a, albo nawet umówić się z nim wcześniej - jak się złożymy w 2-3 osoby to wychodzi nawet taniej niż autobusem!

Jesteśmy kibicami Lubuszanina. Nie zawsze było łatwo dojechać albo wrócić z meczu. Teraz zamawiamy Taryfę JJ! Tanio i pewnie: będziemy zawsze tam, gdzie nasza Trzcianka gra...!

Zapisz ten numer w komórce: 666 146 809