Wesela i eventy - profesjonalny event planner

Wedding planner?

Zorganizowanie wesela jest sztuką trudną i czasochłonną. Ceremonia w kościele lub urzędzie, wynajęcie sali, wystrój, zaproszenia czy zapewnienie transportu to tylko nieliczne zadania jakie staną przed Młodą Parą. Wedding planner czyli organizator wesela to osoba, która kompleksowo zajmie się wszystkimi tymi czynnościami i pozwoli Wam się skupić na tym co najważniejsze! Środki przeznaczone na jego wynajęcie zwykle szybko się zwracają gdyż wedding planner posiada rozległą sieć kontaktów w branży weselnej. Pozwala mu to na negocjowanie stawek u podwykonawców jak również na dobór najtrafniejszej oferty.

Skontaktuj się z nami już dziś!

Kontakt

Weddings JJ Trzcianka Jan Jakubczyk

64-980 Trzcianka
ul. Tetmajera 27/1

Tel. +48 662 029 041

E-mail: jj@taryfajj.pl

Nasi Klienci o nas

Elżbieta i Paweł

W tych czasach każdy jest bardzo zapracowany. Nie mielibyśmy czasu na tą całą organizację, porownywanie cen itd. Planner pomógł nam w organizacji wesela szybko, niedrogo i profesjonalnie, właczając transport gości "Taryfą JJ".


Magda

Planner zorganizował najlepszą 18-stkę w miescie - moje 18 urodziny! Wszystko było sprawnie i profesjonalnie zorganizowane - sala, catering, transport, DJ itd. Wszyscy super sie bawili - dzięki ;)